Opinie klientów

To opinia klienta z innego szkolenia, którego częścią była kontrola wytrysku:


_________________________________________________

 

A to nagranie audio mistrza świata. Możesz słuchać od 4 minuty, bo wcześniej mówi o innym produkcie jaki zamawiał. Przepraszam za jakość, ale takie nagranie otrzymałem.

_________________________________________________

Tak pisze Jarek:

Hej Brunet,

wczoraj wieczorem zakończyłem program treningowy V.I.P. 30 i....to naprawdę działa!!! Porafię zatrzymać wytrysk używając do tego mięśni PC. To jest poprostu odlot, nie przypuszczałem, że takie rzeczy mogą dziać się z moim organizmem.

Kiedy miesiąc temu zamówiłem u Ciebie ten program powiem szczerze, że byłem naprawdę sceptycznie nastawiony i nie wierzyłem w jego powodzenie. Ale w momencie gdy otrzymałem pierwszą instrukcję coś we mnie pękło i powiedziałem sobie ZROBIĘ TO!

Pewnie dlatego, że do tej pory byłem łóżkowym sprinterem a sex z kobietą miałem naprawdę rzadko. Przez 30 dni wstawałem jakieś 30min wcześniej (ćwiczenia zajmowały mi więcej czasu niż pisałeś), nie mieszkam sam więc czasem wykonywanie codziennego treningu było trochę niekomfortowe ale dałem rade ( w ciągu miesiąca opuściałem 4 treningi).

Pierwszą probę opanowania orgazmu bez wytrysku podjąłem około 20dnia, pamiętam, że tak mocno zacisnałem mięśnie, że w ogóle nie miałem orgazmu (nawet się przestraszyłem bo nie wiedziałem co się dzieje:) a Ty nie pisałeś o takich odruchach. Pomyślałem, że to za wcześnie i coś schrzaniłem a kolejną próbę podjąłem po kilku dniach.

Tym razem orgazm był silniejszy a ja przed obawą wytrysku  zacisnąłem mocno nasieniowód. Kolejna próba już bez zaciskania nasieniowodu i sukces. I tak przez kolejne 4 dni do końca programu. Teraz dalasza praca nad utrzymaniem tego efektu i praktyka:)

Pozdrawiam
Jarek

_________________________________________________

Od września praktykuję wielki ciąg, ale dopiero teraz zacząłem go stosować w dyscyplinach sportowych. Od dobrych paru lat uprawiam strzelectwo sportowe, jednak takich rzeczy to ja dawno nie widziałem. 

  Ostatnio się rozchorowałem, więc częściej robiłem wielki ciąg. Mimo choroby musiałem pojawić się na strzelnicy, bo miałem ostatni termin na strzelenie konkurencji. Odbieram pistolet ustawiam się na stanowisku i robię kilka próbnych strzałów. Idzie tragicznie, jak krew z nosa. Jednak coś mnie skusiło, by zrobić wielki ciąg i od głowy przekierować energię do ręki którą strzelam. Byłem w szoku... nigdy nie miałem tak stabilnej ręki. Zmieniłem próbną tarczę na ocenianą i zaczynam. Pierwsze dziesięć strzałów, a tu od razu życiówka (najwyższy wynik w życiu). Pozostałe strzały nie wiele się różniły. Konkurencję ukończyłem pół godziny przed czasem z wyjątkowo wysokim wynikiem- około 580/600 możliwych punktów. Próbowałem wielu rzeczy by mieć lepsze wyniki: małe ilości alkoholu, waleriana, czy muzyka relaksacyjna. A tu proszę, żadna z używek nie jest potrzebna. 

 Ponad to bawię się w ASG (Air Soft Gun- młodszy brat paintball-a). Podczas treningów jak tylko jest chwila czasu, to robię wielki ciąg. Na każdą strzelankę przychodzę obładowany sprzętem (sam mój karabin waży 8-9kg). Jestem kurduplem w stosunku do znajomych, a po 5-6 godzinach biegania z łącznym obciążeniem w granicach 20-25kg, ja bym sobie pobiegał, kiedy znajomi tylko myślą o odpoczynku. 

Piotr

_________________________________________________

Jestem po 30- dniowym kursie Kontroli Wytrysku. Dokładnie do 15-tego dnia jeszcze nie dowierzałem. Powiem tak, uczucie po pierwszym orgazmie bez wytrysku porównałbym do wygranej w totka. Zmienił nie tylko moje życie seksualne, ale i codzienne. Jako student cały czas faszerowałem kawą, redbullami, Yerba mate i innymi używkami. Teraz pomału idą w odstawkę, gdyż czuję coraz większy przypływ energii. Wierzcie lub nie, ale to DZIAŁA!!

Misiek

_________________________________________________

Krótko i na temat - działa ale trzeba ćwiczyć. Ja z powodu braku czasu i wyjazdów troche sie .opuszczałem w cwiczeniach ale nadrabiam. Efekty sa. Pozdr Brunet, dzieki :)

Piiii

_________________________________________________

Jako, że jestem świeżo po kursie napisze swoją opinie.
Hm... na początku nie bardzo chciałem w to wierzyć ale lubie próbować nowych rzeczy więc zakupiłem sobie ten kurs. Pierwsze dni, pierwsze maile i nadal cięzko było mi w to uwierzyc. po ok 1.5 tygodnia zobaczyłem dużą poprawe w "działaniu" miesnia PC
Po ok 25 dniach pierwszy orgazm bez wytrysku tak tak panowie. Uczucie? oj bardzo duże zdziwienie. Ja prosty człowiek i dokonałem takiego czegos? to daje siły do dalszego działania. Niestety póki co nie moge napisac jak to działa przy kontakcie fizycznym z kobieta wie nie napisze.
Oczywistym jest, że przede mna jeszcze troche pracy jest ale z tego miejsca chciałem Ci podziekowac Brunet za te 30dni.
PS: co mnie bardzo mile zaskoczyło w tym wszytskim to to, ze Brunet zawsze odp. na zadane mu pytania.
Jeszcze raz wielkie dzieki Brunet

Dejwid

 

 

regulamin | polityka prywatności | kontakt

Copyright 2011 OswieconyKochanek.pl